Posted on 9 oktober 2015 · Posted in Geen categorie

MiniMax International levert haar producten van de Fresh Marine lijn ook aan watersportwinkels door heel Nederland. Kijkt u eens naar de onderstaande lijst bij welke dichtstbijzijnde winkel u uw producten kunt halen.

Drenthe
Meppel, Boatservice Dannijs www.boatland.nl

Flevoland
Almere, George Kniest Boat Equipment www.georgekniest.nl
Lelystad, Rob Wink Serious Seatools www.robwink.nl
Lelystad, Yachtcleaning International www.yachtcleaninginternational.nl
Lelystad, Jachtservice Flevoland V.O.F. www.jachtserviceflevoland.com
Zeewolde, Jachthaven de Eemhof www.robwink.nl

Friesland
Earnewald, Stapert Watersport www.stapertwatersport.nl
Grou, Goos Watersport www.gooswatersport.nl
Grou, Wels Watersport Wereld www.allesaandek.nl
Leeuwarden, Wagenaar Watersport www.wagenaarwatersport.nl
Lemmer, Nauticshop www.nauticshop.nl
Ryptsjerk, Kobe Boten www.kobeboten.nl
Ter Idzard, Boot Kromkamp www.bootkromkamp.nl

Gelderland
Elburg, Loedeman www.jachtbouwloedeman.nl
Ermelo, H2O Sports Strand Horst www.h2osports.nl
Maurik, Watersport Vonk www.www.watersport-vonk.nl
Nijkerk, CBS www.ceesbakkerservices.nl
Spijk, TB Boten www.tb-boten.nl

Groningen
Kropswolde, Allround Watersport www.allroundwatersport.nl
Wildervank, Vertrouwen www.wsvertrouwen.nl
Winsum, Van Dijk www.vandijkwatersport.nl

Noord Holland
Aalsmeer, R&S Jachttechniek www.rs-jachttechniek.nl
Alkmaar, Bootschappen Watersport www.bootschappen.nl
Amsterdam, Jachtwerf Staverno www.staverno.nl
Amsterdam, Holland Sport Boat Centre www.hollandsport.nl
Amsterdam, Leegwater scheepsbevoorrading www.leegwatershipsupplies.com
Buitenkaag, Jachtwerf P.J. Mollers www.varenopdekaag.nl
Den Helder, Vaarshop van Kalsbeek www.vaarshopvankalsbeek.com
Enkhuizen, Joosten Watersport www.joostenwatersport.nl
Haarlem; Klomp Watersport www.klompscheepstechniek.nl
Hoorn, Aquasport www.aqua-sport.nl
Hoorn, Atalante www.atalantewatersport.nl
Huizen, Reijns Boten www.reijnsboten.nl
IJmuiden, Hermans Watersport www.hermansmarine.nl
Loosdrecht, Jachthaven Muyeveld www.jachthavenmuyeveld.nl
Loosdrecht, Interboat Sloepen & Cruisers www.interboat.com
Loosdrecht, Vrijheid www.vrijheidwatersport.nl
Medemblik, Medemblik Watersport www.rakerigging.nl
Medemblik, Medemblik Yacht Service www.mys.nl
Medemblik, Sailshop Medemblik www.sailshopmedemblik.nl
Purmerend, Go Snoekbaars www.gosnoekbaars.nl
Schagen, Statement Watersport www.statementmarine.nl
Volendam, Schröder Watersport www.schroderwatersport.nl
Weesp, Jachtwerf Weesp www.jachtwerfweesp.nl
Weesp, De Bruyn Watersport www.bruynwatersport.nl
Wormer, Watersportcentrum Wormer www.watersportcentrum-wormer.nl
Wormer, Bijdam Watersport www.bijdam.nl
Zaandam, Dekker Watersport www.dekkerwatersport.nl
Zaandam, Klaas Mulder Watersport www.klaas-mulder.nl

Noord Brabant
Helmond, Kolvenbach www.watersportparadise.nl
Kerkdriel, Bateau Service www.bateaubootservice.nl
Kerkdriel, Watersport Kerkdriel www.watersportcenterkerkdriel.nl
Velddriel, Ri Jos Watersport www.rijos.nl
Waalwijk, Lima Watersport www.lima-watersport.nl

Overijssel
Zwartsluis, Bonsink Aquaservice www.aquaservice.nl
Zwartsluis, Van de Berg www.vdberg-zwartsluis.nl

Utrecht
Amersfoort, ’t Vrouwezand Watersport www.vrouwezandwebwinkel.nl
Spakenburg, Van Halteren www.vanhalterenwatersport.nl
Vinkeveen, Jachthaven Winkeloord www.winkeloord.nl
Vinkeveen, PMP Jachtbouw www.pmpjachtbouw.nl

Zeeland
Bruinisse, Yachtservice van Swaay www.yachtservice-vanswaay.nl
Burgh-Haamstede, Seastar Yachtcare www.seastaryachtcare.nl
Goes, Beekman Watersport www.beekmanwatersport.nl
Kamperland, Roompot Marina Yachtservice www.jachthaveneemhof.nl

Zuid Holland
Alphen aan den Rijn, Wester-Engh B.V. www.westerengh.com
Alphen aan den Rijn, 1A Botenservice www.1abs.nl
Hellevoetsluis, Pim van Vliet www.watersportrecreatie.nl
Katwijk, Maritiem Centrum Rijnzicht www.maritiemcentrumrijnzicht.nl
Katwijk, De Botenhal www.debotenhal.nl
Leiden, Jachtwerf Albatros www.albatrossloepen.nl
Leiden, Jachthaven Zijlzicht www.jachthaven-zijlzicht.nl
Leidschendam, Ad Spek jachtbouw www.adspekjachtbouw.nl
Oegstgeest, Jachthaven Poelgeest www.poelgeest.nl
Rotterdam, Correct Marine www.correct.nl
Rotterdam, WaterRitme www.waterritme.nl
Rotterdam, Jachtwerf Wurth www.jachtwerf-wurth.nl
Sassenheim, Jachthaven Jonkman www.jachthavenjonkman.nl
Sassenheim, Omtzigt watersport www.omtzigt.com
Woerdense Verlaat, Slikkendam Watersport www.slikkendam.nl

België
Nautisch Centrum Zelzate, Zelzate; www.nautischcentrum.be

 


About the Author